Gyorsan megtalálták Sarri utódját.
Sport | 2020/08/08 - 20:58
A korábbi brazil klasszis labdarúgó és testvére Paraguayban raboskodik, de hamarosan elhagyhatják az országot.
Sport | 2020/08/08 - 19:21
A mesteredző, a BVSC, a Postás, a Vörös Meteor Izzó, FTC egykori KEK-győztes játékosa 73 évet élt.
Sport | 2020/08/08 - 18:14
Busai Attila, a Ferencváros korábbi labdarúgója abban a verekedésben sérült meg, amely szerdán este zajlott le egy budapesti szórakozóhelyen.
Sport | 2020/08/08 - 14:48
Kiesett a csapat a Bajnokok Ligájából.
Sport | 2020/08/08 - 14:29
A magyar női válogatottat 1985 és 1988 között irányította, az 1987-es belgiumi Európa-bajnokságon a csapat a tizedik lett.
Sport | 2020/08/07 - 20:56
Az edző és szakember szerint az olimpia elhalasztása volt a lehető legjobb döntés. Azt is elárulta: Babos Tímeával szívesen dolgozna együtt.
Sport | 2020/08/07 - 19:25
A hatszoros vb-győztes, címvédő Hamilton mögött a második legjobb köridőt csapattársa, a finn Valtteri Bottas autózta.
Sport | 2020/08/07 - 18:18
Bertók Róbert követi az olimpiai bronzérmest a poszton.
Sport | 2020/08/07 - 17:54
A legendás brit pálya idei első versenyén - a múlt héten - defekt miatt még a pontszerzésről is lemaradó finn pilóta mögött csapattársa, Lewis Hamilton autózta a második legjobb időt
Sport | 2020/08/07 - 16:37
Szívroham végzett a 27 éves centerrel.
Sport | 2020/08/07 - 16:24
A sportoló 27 éves volt.
Sport | 2020/08/07 - 14:02
A mexikói Forma–1-es pilóta megismételt koronavírustesztje is pozitív eredményt hozott.
Sport | 2020/08/07 - 13:38
Bertók Róbert versenyzőként 1997-ben magyar bajnoki címet nyert 57 kilogrammban, éveken át volt tagja a válogatottnak.
Sport | 2020/08/07 - 00:10
Az Isis Galéria vezetőjének, Varga Ibolyának ötlete nyomán az augusztus 6-i Művészcsütörtökön S.Horváth Ildikó rézkarcait és Hódosi Kata ékszereit ismerhették meg a Mediterrán Udvar látogatói. Fellépett Tóth Csenge-ének és Tóth Dániel -ének, gitár.
Sport | 2020/08/06 - 23:30
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) felajánlotta segítségét az európai szövetségnek (UEFA) azért, hogy a koronavírus-járvány ideje alatt is zökkenőmentesen tudják lebonyolítani a nemzetközi kupasorozatok selejtezőit.
Sport | 2020/08/06 - 19:10
Bajnokok Ligája és Európa liga selejtezők is lehetnek Magyarországon, ha a koronavírus járvány miatt más helyszínen nem lehet lejátszani a mérkőzéseket.
Sport | 2020/08/06 - 15:17
Néhány hétig próbálták folytatni az újraindulás után, de a járvány miatt nem fejezik be a szezont.
Sport | 2020/08/06 - 14:48
A szabolcsi együttes kedden jelentette be, hogy egyik játékosa elkapta a vírust, ezért elmarad a szerdára tervezett Újpest elleni felkészülési mérkőzés.
Sport | 2020/08/06 - 14:31
Az olasz bajnoki ezüstérmes hároméves szerződést kötött a Manchester Unitedtől megszerzett labdarúgóval.