A tenisz aranykora ez, ahol két hipersztár váltogatja egymást a világranglista élén.

2018, május 20 - 21:19
A Chelsea tulajdonosa elhagyta Nagy-Britanniát.

Trónfosztás egyetlen góllal, a Szeged a bajnok férfi kézilabdában

2018, május 20 - 17:12
A MOL-Pick Szeged nyerte a férfi kézilabda NB I-t azt követően, hogy vasárnap a döntő visszavágóján 29-26-ra kikapott a címvédő Telekom Veszprém otthonában, de összesítésben egyetlen góllal, 58-57-re jobbnak bizonyult riválisánál.

Három magyar arany a kajak-kenu világkupán

2018, május 20 - 14:10
Összesen kilenc érmet: egy aranyat, három ezüstöt és öt bronzot szereztek a magyar versenyzők vasárnap a Szegeden zajló kajak-kenu világkupa 200 és 500 méteres döntőiben.

Egyre közelebb a bajnoki címhez a Videoton

2018, május 19 - 21:40
A fehérvári csapat nyert, a Ferencváros nem.

A Chelsea nyerte az angol FA Kupát

2018, május 19 - 20:23
Büntetőből talált be a belga, ezzel lett 1-0.

Buffon utolsó meccsét játszotta a Juventusban

2018, május 19 - 17:08
Gianluigi Buffon győzelemmel köszönt el a már bajnok Juventustól az olasz labdarúgó élvonal hétvégi zárófordulójában, szombaton.

Hat érmet lapátoltak össze a magyarok a kajak-kenu világkupán

2018, május 19 - 15:08
A kilenc döntőben összesen 15 magyar egység szállt vízre az erős hátszélben, a finálék közül hatban két hazai egységért is szoríthatott a Maty-ér közönsége.

Totti érzelmes levélben búcsúzott Buffontól

2018, május 19 - 07:45
Az AS Roma tavaly visszavonult legendája nyílt levélben méltatta a Juventus legendáját, aki bejelentette, távozik.

Vadócz hét év után kapott újra meghívót a válogatottba

2018, május 18 - 21:57
A hongkongi bajnokság legjobb és legnépszerűbb labdarúgójának megválasztott középpályás is szerepel Georges Leekens szövetségi kapitány pénteken kihirdetett légióskeretében.

Kettős magyar kajakgyőzelem a szegedi világkupán

2018, május 18 - 19:05
Kettős magyar sikert hozott a női K-1 1000 méter döntője: az aranyérmet Kárász Anna nyerte meg, másodikként Takács Tamara érkezett a célba.