InfoRádió - Sport
Frissítve: 2 év 33 hét

Érdi és Cholnoky olimpiai kvótás helyen

2016, március 30 - 10:12
Érdi Mária (Laser Radial) és a szörfös Cholnoky Sára négy futam után olimpiai indulást érő helyen áll a vitorlázók utolsó európai kvalifikációs versenyén, Palma de Mallorcán.
Kategóriák: Sport

Elődöntős Kuznyecova Miamiban

2016, március 30 - 08:59
Bejutott az elődöntőbe Szvetlana Kuznyecova a Miamiban zajló keménypályás tenisztornán.

Portugália legyőzte a belga labdarúgó-válogatottat

2016, március 30 - 06:20
A világranglista-vezető belga csapat idegenben 2-1-re kikapott keddi barátságos mérkőzésén a portugál labdarúgó-válogatottól, amely a nyári Európa-bajnokságon a magyarok csoportellenfele lesz.

Leállíthatják az egyik legfontosabb olimpiai helyszín építését

2016, március 30 - 05:49
Megtiltotta az augusztusi, riói olimpia egyik legfontosabb helyszínének számító Deodoro komplexum építkezésének további finanszírozását kedden a brazil szövetségi bíróság.

Görögországban győzött Izland

2016, március 29 - 21:49
Kétgólos hátrányról fordítva 3-2-re győzött keddi, görögországi barátságos mérkőzésén az izlandi labdarúgó-válogatott, amely a nyári Európa-bajnokságon a magyarok csoportellenfele lesz.

Magyar bronzérem az U23-as birkózó Eb nyitónapján

2016, március 29 - 21:18
Egy bronzéremmel és két ötödik hellyel rajtolt a magyar birkózóválogatott a bulgáriai Ruszében zajló U23-as Európa-bajnokságon.

Kihagyja az Eb-t az angol válogatott kapusa

2016, március 29 - 18:28
Az angol labdarúgó-válogatott sérült kapusa, Jack Butland biztosan kihagyja a nyári, franciaországi Európa-bajnokságot.

Sztoicskov szobrot kap Szófiában

2016, március 29 - 15:32
Szobrot kap korábbi klubjától, a CSZKA Szófiától minden idők legjobb bolgár labdarúgója, a 90-es évek kiemelkedő képességű csatára, Hriszto Sztoicskov.

Klagenfurtban lesz a francia szuperkupa-mérkőzés

2016, március 29 - 14:55
Klagenfurt ad otthont augusztus 6-án az idei francia labdarúgó szuperkupa-mérkőzésnek.

A magyar női vízilabda-válogatott a fő kiemeltek között az olimpián

2016, március 29 - 12:30
Fő kiemeltként, az első kalapból várhatja az Európa-bajnok magyar női vízilabda-válogatott - Ausztrália társaságában - a nyolccsapatos riói olimpiai torna sorsolását, amelyet Triesztben, a férfi olimpiai selejtezőtorna zárónapján, jövő vasárnap ejtenek meg.

Két pilótával indul a Zengő a WTCC-ben

2016, március 29 - 11:55
Hosszas várakozás és a húsvét hétfői részleges autó-leleplezés után március 29-én hivatalosan bejelentette a 2016-os pilótapárosát a Zengő Motorsport, így eldőlt, hogy a 19 éves Ficza Ferencz és a 17 éves Nagy Dániel vezetik majd a csapat két autóját az idényben. Mindketten a Zengő Junior Teamből kerülnek majd a túraautó-vb mezőnyébe - írja az Index.

Babos három játszmában kikapott Kerbertől a nyolcaddöntőben

2016, március 29 - 07:14
Babos Tímea három játszmában kikapott a második helyen kiemelt német Angelique Kerbertől a Miamiban zajló tenisztorna női versenyének hétfői nyolcaddöntőjében.

Újabb belga kerékpáros halt meg

2016, március 29 - 06:59
Szívroham következtében hétfőn este meghalt Daan Myngheer belga kerékpáros, aki még szombaton lett rosszul a Korzikán rendezett Critérium International elnevezésű versenyen. Egy nappal korábban hunyt el honfitársa, Antoine Demoitié, rajta motoros gázolt át a Gent-Wevelgem viadalon.

Vezetett, de kikapott Albániában a magyar U21-es csapat

2016, március 28 - 22:12
Az U21-es magyar labdarúgó-válogatott 2-1-re kikapott Albániában az Európa-bajnoki selejtezősorozat hétfői mérkőzésén.

Bernd Storck: Bebizonyítottuk, hogy megálljuk a helyünket

2016, március 28 - 21:16
Apró lépésekkel, fokozatosan halad előre a nyári Európa-bajnokságra készülő magyar labdarúgó-válogatott Bernd Storck szövetségi kapitány szerint.

Férfi kézilabda NB I - Magabiztos veszprémi siker

2016, március 28 - 20:52
A címvédő MVM Veszprém magabiztos, 33-24-es győzelmet aratott a Balatonfüred otthonában a férfi kézilabda NB I felsőházi rájátszásának hétfői mérkőzésén.

Elhunyt a kerékpáros, akit egy versenyen gázoltak el

2016, március 28 - 16:22
Kórházba szállítás után meghalt Antoine Demoitié belga kerékpáros, aki a vasárnapi Gent-Wevelgem viadalon bukott és elgázolta a versenyhez tartozó egyik motoros.

Kijelölte a trieszti 13-as keretet Benedek Tibor

2016, március 28 - 14:45
Benedek Tibor szövetségi kapitány kijelölte azt a 13 fős keretet, amellyel a férfi vízilabda-válogatott a vasárnap kezdődő trieszti olimpiai kvalifikációs tornán szerepel.

Mohamed Aida hatodik olimpiájára készül

2016, március 28 - 09:32
Hatodik olimpiájára készül Mohamed Aida, aki az 1993-ban szerzett világbajnoki ezüstérmével robbant be a női tőrözők világelitjébe, és húsz éve, Atlanta óta nem hiányzott az ötkarikás játékokról.

Jégkorong Magyar Kupa - Tizedszer kupagyőztes a Fehérvár

2016, március 27 - 23:01
A Fehérvár AV19 4-1-re nyert a tavalyi győztes DVTK Jegesmedvék csapata ellen a jégkorong Magyar Kupa vasárnapi döntőjében a budapesti Tüskecsarnokban.