Leüvöltötte a bírót, hónapokra eltiltották a Kisvárda játékosát - videó

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága négy hónapra eltiltotta Anton Sindert, az újonc Kisvárda játékosát.
Kategóriák: Sport

Cincinnati tenisztorna - Fucsovics újabb háromszettes meccset nyert

2 óra 2 perc
Fucsovics Márton a második fordulóban is három játszmában győzött az egyesült államokbeli Cincinnatiben zajló keménypályás tenisztornán, így bejutott a legjobb 16 közé, ami először sikerült neki ATP 1000-es viadalon.

MLSZ - Négy hónapra tiltották el a kisvárdai légióst

10 óra 8 perc

Premier League - Scholes szerint az MU-nak nincs esélye a bajnoki címre

2018, augusztus 15 - 23:30
A csapat korábbi klasszisa, Paul Scholes szerint a Manchester Unitednek nincs esélye arra, hogy megnyerje a labdarúgó Premier Legue mostani kiírását.

Panaszt tettek az UEFA-nál a felcsúti stadion füve miatt

2018, augusztus 15 - 21:39
A gyeppel nem először voltak gondok.

BL-selejtező - Jövő szerdán fogadja az AEK Athént a Vidi

2018, augusztus 15 - 21:30
A Vidi FC labdarúgócsapata jövő szerdán 21 órától fogadja a budapesti Groupama Arénában a görög AEK Athén együttesét a Bajnokok Ligája selejtezőjének negyedik, utolsó fordulójában.

Végső búcsú Szepesi Györgytől

2018, augusztus 15 - 13:05
A Farkasréti temetőben szerdán elbúcsúztatták Szepesi Györgyöt, a július 25-én 96 éves korában elhunyt legendás sportriportert.

Babos: ezt elszúrtam

2018, augusztus 15 - 11:09
Babos Tímea keserűen nyilatkozott, miután kedden a nyitófordulóban kiesett a Cincinnatiben zajló keménypályás tenisztornán.

Cincinnati tenisztorna - Fucsovics a második fordulóban

2018, augusztus 15 - 07:15
Fucsovics Márton szoros mérkőzésen nyert az egyesült államokbeli Cincinnatiben zajló keménypályás tenisztorna nyitófordulójában és a legjobb 32 közé jutott.

Az MTK és Gulácsi az élen a produktivitási rendszerben

2018, augusztus 14 - 21:30
A klubok között az MTK, a játékosoknál pedig Gulácsi Péter termelte a legtöbb pontot az elmúlt három szezon alapján a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) mostani idénytől bevezetett produktivitási rendszerében.

Szörfös érem az utánpótlás vb-n

2018, augusztus 14 - 00:30
A szörfös Koppa Sára bronzérmet szerzett a Lettországban rendezett junior és ifjúsági világbajnokságon.

Az intenzíven ápolják Ronaldót

2018, augusztus 13 - 13:50
Ronaldo nyári vakációját töltötte Ibizán, mikor rátört a betegség.

Egyetemi-főiskolai kajak-kenu vb - A magyarok az éremtábla élén

2018, augusztus 13 - 12:20
A magyar versenyzők 20 éremmel, közte 11 arannyal zárták az egyetemi és főiskolai kajak-kenu világbajnokságot Szolnokon.

Péni összetettben is nyert az újvidéki sportlövő GP-n

2018, augusztus 13 - 11:56
Péni István a légpuska után az 50 méteres kisöbű összetett számot is megnyerte az Újvidéken rendezett sportlövő Grand Prix-viadalon.

Körrekorddal lett magyar bajnok a 17 éves motorversenyző

2018, augusztus 13 - 11:52
Hazai körrekordot jelentő idővel lett magyar bajnok az 1000 köbcentiméteresek között a német bajnokságban pallérozódó Kovács Bálint, a H-Moto Team 17 éves gyorsasági motorversenyzője.

Három felnőtt magyar aranyérem a fekvenyomó Eb-n

2018, augusztus 13 - 10:48
A felnőtteknél három arany- és egy ezüstérmet szereztek a magyar versenyzők a franciaországi Mérignac-ban rendezett fekvenyomó Európa-bajnokságon.

Megvan, mikor térhet vissza a pályára Tomori Zsuzsanna

2018, augusztus 13 - 08:13
Minden bizonnyal november végén léphet pályára ismét Tomori Zsuzsanna, a Bajnokok Ligája-címvédő Győri Audi ETO KC válogatott kézilabdázója.

Azt hitte, ezüstérmet nyert, majd rájött, hogy még vége sincs a versenynek

2018, augusztus 13 - 07:42
Hihetetlen jelenetsor játszódott le a berlini atlétika Eb-n.

Atlétikai Eb - Wlodarczyk verhetetlen, 18 éves győztes férfi rúdugrásban

2018, augusztus 13 - 03:22
Anita Wlodarczyk nyerte vasárnap a női kalapácsvetést a berlini atlétikai Európa-bajnokságon, amelyen óriási meglepetésre a 18 éves svéd Armand Duplantis diadalmaskodott férfi rúdugrásban.

Férfi torna Eb - Vecsernyés Dávid bronzérmes nyújtón

2018, augusztus 12 - 22:58
Vecsernyés Dávid bronzérmet nyert nyújtón vasárnap a glasgow-i torna Európa-bajnokságon.