A világbajnoki éllovas Lewis Hamilton (Mercedes) volt a leggyorsabb a Forma-1-es Egyesült Államok Nagydíja pénteki első szabadedzésén, Austinban.
Kategóriák: Sport

Véget ért az ifjúsági olimpia, minden idők legjobb szereplésével zártak a magyarok

10 óra 55 perc
Befejeződött a III. nyári ifjúsági olimpia Buenos Airesben a csütörtök esti záróünnepséggel, amelyen a következő rendező város, Dakar átvette az ötkarikás zászlót. A magyarok minden idők legjobb ifjúsági olimpiai szereplésével, 24 éremmel, 12 arannyal, 7 ezüsttel és 5 bronzzal zártak.

Két mérkőzésen Csoknyai István irányítja a férfi kézilabda-válogatottat

15 óra 1 perc
A soron következő két Európa-bajnoki selejtezőn Csoknyai István irányítja a magyar férfi kézilabda-válogatottat, erről a magyar szövetség elnöksége határozott csütörtöki ülésén.

Tokió 2020 - Letesztelték a helyszínt a kajak-kenusok

2018, október 18 - 22:30
Hüttner Csaba, a magyar kajak-kenu válogatott szövetségi kapitánya azt mondta, nagyon hasznos volt, hogy egy kisebb csapattal Japánba utazhattak, és felmérhették a helyi körülményeket a 2020-as tokiói olimpia előtt.

Ifjúsági olimpia - Minden idők legjobb szereplése, 24 éremmel zárnak a magyarok

2018, október 18 - 09:35
Magyarország 24 éremmel, 12 arannyal, 7 ezüsttel és 5 bronzzal zárja a Buenos Aires-i ifjúsági olimpiát, ez minden idők legjobb szereplése.

Birkózó vb: minden idők legnagyobb versenye Budapesten

2018, október 18 - 01:30
114 ország 860 birkózója nevezett, amire korábban a sportág egyetlen eseményén sem volt példa.

Közel négyezren neveztek a Kolonics György-emlékfutásra

2018, október 17 - 23:30
Közel négyezer nevezés érkezett az idén immár tizedik alkalommal sorra kerülő Kolonics György-emlékfutásra, amelyet jövő kedden rendeznek meg. A verseny a KSI kajak-kenu egyesület vízitelepéről rajtol majd.

30 év után először szurkolhattak nők futballmeccsen Iránban

2018, október 17 - 12:14
A hatóságok mintegy száz kiválasztott nőnek engedélyezték a részvételt.

Fucsovics: jövőre a top 50-ben maradás a cél

2018, október 17 - 00:30
A világranglista legjobb 50 teniszezője között szeretne maradni jövőre is Fucsovics Márton, aki jelenleg a 41. helyet foglalja el a rangsorban.

Minekraft Challenge: extrém sportverseny egy börzsönyi bányában

2018, október 16 - 12:35
Egy vulkáni bányában kialakított pályán rendeznek extrém sportversenyt november elején a Börzsöny hegységben.

Ifjúsági olimpia - Negyedik a magyar csapat az éremtáblázaton

2018, október 16 - 09:00
Magyarország 12 arannyal, 6 ezüsttel és 4 bronzzal a negyedik helyen áll a Buenos Aires-i ifjúsági olimpia éremtáblázatán.

Ifjúsági olimpia - Balázs Krisztián bronzérmes

2018, október 16 - 08:21
A tornász Balázs Krisztián bronzérmet szerzett nyújtón hétfőn a Buenos Airesben zajló ifjúsági olimpián.

Rossi: az edzőé a felelősség

2018, október 16 - 07:17
Marco Rossi szövetségi kapitány magára vállalja a felelősséget azért, hogy a magyar labdarúgó-válogatott hétfőn 3-3-as döntetlent játszott Észtország vendégeként a Nemzetek Ligája C osztályában, és így már nincs esélye a feljutást jelentő csoportelsőségre.

Észt-magyar - A tallinni döntetlennel elúszott a feljutás

2018, október 16 - 07:13
A magyar labdarúgó-válogatott elvesztette esélyét a csoportelsőségre a Nemzetek Ligája C osztályában, mivel hétfőn Tallinnban 3-3-as döntetlent játszott az észtek vendégeként.

Férfi tenisz-világranglista - Djokovic második, Fucsovics 41.

2018, október 15 - 23:30
A sanghaji tornán győztes Novak Djokovic Roger Federert megelőzve feljött a második helyre a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján, melyen Fucsovics Márton - szintén egy pozíciót javítva - a 41. helyen áll.

Női tenisz-világranglista - Babos és Stollár is javított

2018, október 15 - 21:30
Babos Tímea egy, Stollár Fanny pedig két helyet javított előző heti pozícióján, így előbbi a 63., utóbbi a 127. a női teniszezők legfrissebb világranglistáján. Babos párosban továbbra is világelső.

Magyar szurkolót verhettek a görög antifasiszták - videó

2018, október 15 - 10:48
Magyar szurkolót verhettek meg botokkal görög antifasiszták az athéni Nemzetek Ligája meccs előtt.

Ifjúsági olimpia - Második a magyar csapat az éremtáblázaton

2018, október 15 - 09:59
A magyarok közül a legeredményesebb az úszó Milák Kristóf és Késely Ajna.

Bragmayer Zsanett 13. az amerikai triatlon vk-n

2018, október 15 - 02:08
Legjobb magyarként Bragmayer Zsanett a nőknél a 13. helyen végzett a triatlonosok amerikai világkupa viadalán Sarasota-Bradentonban.