Legfrissebb hírek a ma.hu-ról
Frissítve: 20 perc 41 másodperc

Női kézilabda Eb - A házigazda francia válogatott nyerte a döntőt

2018, december 16 - 20:27
A világbajnok és házigazda francia női kézilabda-válogatott nyerte az Európa-bajnokságot, miután a vasárnapi döntőben 24-21-re legyőzte az olimpiai címvédő Oroszországot.
Kategóriák: Sport

Női kézilabda Eb - Háfra Noémi az álomcsapatban

2018, december 16 - 19:35
Háfra Noémi is bekerült a franciaországi női kézilabda Európa-bajnokság álomcsapatába.

Magyar éremeső a kerekesszékes vívó vk-n

2018, december 16 - 18:11
A magyar küldöttség nyolc érmet, egy aranyat, három ezüstöt és négy bronzot szerzett Japánban, a kerekesszékes vívó világkupaversenyen.

Hosszú Katinka az év legjobbja a FINA-nál

2018, december 16 - 17:44
Hosszú Katinka lett az év női úszója a vizes sportokat tömörítő nemzetközi szövetségnél (FINA).

Női kézilabda Eb - Hollandiáé a bronzérem

2018, december 16 - 16:51
A holland női kézilabda-válogatott nyerte a franciaországi Európa-bajnokság bronzérmét, miután a vasárnap délutáni helyosztón négy góllal legyőzte Románia csapatát Párizsban.

Fia meccse után, a stadionban halt meg a focista édesapja

2018, december 16 - 16:04
Tragédia árnyékolta be a Stuttgart győzelmét.

Tóth Krisztián ezüstérmes a Mesterek Tornáján

2018, december 16 - 14:53
A 90 kilogrammos Tóth Krisztián ezüstérmet nyert az olimpiai kvalifikációs cselgáncs világkupa-sorozat évzáró versenyén, a kantoni Mesterek Tornáján.

Hosszú Katinka 54 ezer dollárt keresett

2018, december 16 - 13:31
Hosszú Katinka 54 ezer dollárt keresett a kínai Hangcsouban rendezett rövidpályás úszó-világbajnokságon.

Jászapáti Petra magát is meglepte győzelmével

2018, december 15 - 00:30
Jászapáti Petra saját bevallása szerint magát is meglepte azzal, hogy múlt hétvégén 500 méteren győzött a rövidpályás gyorskorcsolyázók harmadik, Almatiban rendezett világkupa-állomásán.

Stollár Fanny: jövőre a top 50 a cél

2018, december 14 - 22:30
Jövőre a tenisz-világranglista legjobb 50 helyezettje közé szeretne bekerülni Stollár Fanny, aki jelenleg 116. a WTA-rangsorban.

Hosszú Katinka aranyérmes 100 méter vegyesen

2018, december 14 - 13:39
Hosszú Katinka aranyérmet nyert 100 méter vegyesen a kínai Hangcsouban zajló rövidpályás úszó-világbajnokság pénteki versenynapján.

Rövidpályás úszó-vb - Budapest is házigazdája lesz az új szupersorozatnak

2018, december 14 - 10:53
Budapesten lesz az egyik állomása a vizes sportokat tömörítő nemzetközi szövetség, a FINA újonnan induló elit úszósorozatának.

Súlyosnak bizonyult Cristina Neagu térdsérülése

2018, december 14 - 00:30
Súlyosnak bizonyult Cristina Neagu térdsérülése, így a román női kézilabda-válogatott és a CSM Bucuresti balátlövője számára véget ért a szezon.

Európa-liga - Bravúros döntetlennel esett ki a Vidi

2018, december 13 - 22:01
Bravúros döntetlennel búcsúzott a Vidi FC a labdarúgó Európa-ligától: a magyar bajnok 2-2-őt játszott az angol Chelsea csapatával a Groupama Arénában, de így is kiesett, mivel a fehérorosz BATE Boriszov nyert a görög PAOK vendégeként.

Megmentette a futballkapus életét a békéscsabai játékvezető

2018, december 13 - 13:29
Bozó Norbert játékvezető határozottságának és némi egészségügyi jártasságának köszönheti az a fiatal gádorosi játékos az életét, aki a vasárnap lejátszott Gádoros-Okány U19-es mérkőzésen esett össze egy ütközést követően.

A legjobb hazai öttusázókat jutalmazták

2018, december 12 - 02:30
Kovács Sarolta és Marosi Ádám vehette át az év felnőtt versenyzőjének járó díjat a Magyar Öttusa Szövetség keddi évzáró ünnepségén, amelyen jutalmazták a korosztályok legjobbjait is.

Hosszú Katinka: saját magamat is megleptem

2018, december 11 - 16:48
Hosszú Katinka a Hangcsouban zajló rövidpályás világbajnokság nyitónapján 400 méter vegyesen nyert aranyérme után azt mondta, nem számított rá, hogy az idei hosszabb kihagyást követően ilyen gyorsan újra formába tudja hozni magát.

Böde Dánielt kitették a Fradi keretéből

2018, december 11 - 16:22
Nehezen viselte, hogy lecserélték a hétvégi meccsen, odavágta a kabátját.

Csak Hosszú Katinka jutott tovább a világbajnokságon

2018, december 11 - 08:25
Kapás Boglárka napok óta hőemelkedéssel bajlódik, ezzel együtt felállt a rajtkőre 200 méter gyorson, s 1:59.41 perccel összesítésben 24. lett.